Çamkıran Filo Kiralama FİYAT TEKLİFİ İSTE

Sıkça Sorulan Sorular

Araca eksik bir evraktan dolayı trafik cezası yazılır ise bunu kim karşılamaktadır?

Eğer teslimat sırasında herhangi bir eksiklik teslim formunda tespit edilmiş ise bu Çamkıran Filo sorumluluğundadır. Ancak tarafınızdan bir evrakın kaybedilmesi durumunda sorumluluk firmanıza ait olacaktır.

Araç herhangi bir sebeple trafik ekipleri tarafından bağlandığı zaman ne yapılmalıdır?

0232 265 5555 numaralı telefondan Çamkıran Filo Müşteri Hizmetleri’ni arayarak yardım talebinizi iletebilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza bir yetki belgesi hazırlatılarak aracı bağlandığı yerden çıkarabilmeniz sağlanacaktır.

Trafik sigortası, MTV (Bandrol) egzoz emisyon pulu (Egzoz pulu) gibi masrafları kim ödemektedir?

Trafik sigortası ile vergi ve harçlar (taşıt pulu dâhil) Çamkıran Filo tarafından ödenmektedir. Egzoz emisyon pulu kiracı tarafından alınmakta ancak maliyeti Çamkıran Filo tarafından karşılanmaktadır.

Filo kiralamada Araçların muayeneleri nasıl ve kim tarafından yaptırılmaktadır?

Araçlara ilişkin egzoz emisyon ölçüm ve muayene işlemleri Kiracı tarafından yaptırılacak, bunlara ait ücret ve masraflar Çamkıran Filo tarafından karşılanacaktır. Muayene zamanı gelen araçlar için mutlaka Çamkıran Filo Müşteri Hizmetleri ile irtibat kurularak detaylı bilgi almalıdır.

Araç kullanıcısı ya da firma yetkilisi tarafından yapılan ödemeler (kullanıcı tarafından şahsen yapılan bakım, arıza v.b. ödemeler) konusundaki işleyiş nedir? Araç kullanıcılarına ödeme yapılmakta mıdır?

Bir tüzel kişiliğe sahip firmamız için muhatap sözleşme imzalamış olduğumuz kiracı firmadır. Bu nedenle adımıza yapılmış her türlü masraf ve benzeri işlemler kiracı firma tarafından bizlere fatura ya da hesap belgesi aracılığıyla yansıtılacaktır. Söz konusu masraflarla ilgili ödemeler firmaya ödenecek ya da kira borcundan mahsup edilecektir.

Trafik cezası, HGS ve yansıtma faturalarında vade var mı?

Kira faturaları haricindeki tüm yansıtma faturaları ve zararlar Çamkıran Filo’nun ilk yazılı talebini müteakiben 3 gün içerisinde nakden ve defaten ödenmek durumundadır.

Filo kiralama yapıldığında, trafik cezaları kimin tarafından ödenmektedir?

Kiracı, ilgili araçların kira süresi içinde söz konusu olan trafik cezalarının tamamını, Çamkıran Filo'nun malik sıfatıyla sorumlu tutulabilecekleri de dahil olmak üzere, yasal süreleri içinde ödemekle yükümlüdür. Trafik cezası ödemesinin Çamkıran Filo tarafından yapılması halinde, Kiracı Çamkıran Filo'nun ilgili ödeme bildirimini takip eden 3 (üç) gün içerisinde ceza ödemesini varsa tüm temerrüt ve faizleri ile birlikte Çamkıran Filo'ya ödeyecektir.

E-bülten aboneliği
E-posta
●ÇAMKIRAN OTOMOTİV olarak kişisel verilerinizi 6698 sayılı Kanun’a uygun olarak iletişim, bilgilendirme ve tanıtım amaçlarıyla yurt içinde ve yurt dışında işliyoruz
● Kişisel verilerinizle ilgili haklarınızın neler olduğu, kişisel verilerinizi nasıl yönettiğimiz ve kimlerle paylaştığımız gibi konularda detaylı bilgi için “İnternet Sitesi Aydınlatma Metnimize” ve “Gizlilik Politikamıza” göz atabilirsiniz
● Size göndereceğimiz elektronik postalardaki “AYRIL” seçeneğini kullanarak kişisel verilerinizi işlenmesi için AÇIK RIZAnızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz
● AÇIK RIZA BEYANI Sunduğunuz aydınlatma metinlerini okudum. Bu çerçevede;
  • Kişisel verilerimin işlenmesi için AÇIK RIZAmı veriyorum.
  • Kişisel verilerimin yurt dışına aktarılması için AÇIK RIZAmı veriyorum.
  • Bilgilendirme, tanıtım ve reklam amaçlı ileti ve SMS’ler göndermeniz için izin veriyorum.